تبلیغات
والیبالیستها - چند خبرو عکس
یکشنبه 26 شهریور 1391

چند خبرو عکس

   نوشته شده توسط: نرگس    

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، آرش كمالوند دریافت‌كننده قدرتی فصل گذشته تیم والیبال سایپا كه در دیدار دور برگشت تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه دچار پارگی مینیسك پا شد و نه تنها نتوانست در دیگر دیدارهای لیگ شركت كند بلكه حضور در تیم‌ ملی را هم از دست داد.

وی در گفتگو با خبرنگار ما افزود:‌ با توجه به آنكه هنوز مراحل درمان را دنبال می‌كنم و تا رسیدن به بهبودی كامل نیاز به انجام برنامه‌های فیزیوتراپی تحت نظارت پزشك را دارم، در نیم فصل نخست لیگ برتر امسال حضور نخواهم داشت.

کمالوند تصریح كرد: برای دورنماندن از شرایط والیبالی هم‌اكنون به صورت شخصی و سبك تمرینات توپی را انجام می‌دهم امیدوارم در طول 2 الی سه ماه اخیر با انجام برنامه‌های فیزیوتراپی به بهبودی كامل برسم تا در نیم‌فصل دوم در مسابقات شركت كنم.

ایرج مظفری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، افزود: اجرای پیكارهای قهرمانی آسیا آن هم در رده سنی نوجوانان فرصتی بود كه اصفهانی ها می توانستند به بهترین نحو ممكن از ان بهره برداری كنند اما متاسفانه آنها از اجرای این رقابت ها انصراف دادند.

وی گفت: برگزاری یك رویداد این چنینی در شهر اصفهان می توانست تبعات بسیار خوبی از جمله بالا رفتن انگیزه برای فعالیت حرفه ای در والیبال را در پی داشته باشد اما تصمیم بر انصراف از پذیرفتن میزبانی از سوی اصفهانی راه رسیدن به این موفقیت بزرگ در نصف جهان را از بین برد.

مظفری در خصوص وضعیت تمرینات و نحوه آماده سازی ملی پوشان اظهار داشت: تمرینات هم اكنون به طور منظم و منسجم در تهران دنبال می شود طبق برنامه ریزی انجام شده ما صبح ها تمرین وزنه و بعد از ظهرها كار با توپ را دنبال می كنیم خوشبختانه میزان آماده سازی بازیكنان و سطح كار آنها نیز روند بسیار خوبی تا كنون داشته است.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


صحبت اصفهان شد این رو هم بگم که آقای حسینی و شبان هم به پیکان
تهران پیوستند ...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

تیم ملی والیبال ایران برای نخستین بار در تاریخ موفق به کسب سهمیه لیگ جهانی شد، موفقیتی که نه تنها خانواده والیبال بلکه تمام جامعه ورزش ایران را خوشحال کرد و فراز جدیدی برای توسعه ورزش ایران پدید آورد. با این حال حضور در لیگ جهانی نیازمند تبیین استانداردهای کیفی و کمی زیادی است که باید دید تا چه حد در ایران قابل اجراست.

به گزارش پرتال هواداران والیبال اورمیه، رقابت‌های لیگ جهانی والیبال همان طور که از نامش پیداست در قالب لیگ برگزار می‌شود. تیم‌ها بر اساس قرعه‌کشی در گروه‌های مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. در این میان مسابقه‌های مرحله مقدماتی هر هفته به میزبانی یک کشور برگزار می‌شود.

رقابت‌های لیگ جهانی بالاترین سطح مسابقه‌های والیبال در جهان به حساب می‌آید. از این رو شرکت‌های زیادی مایل به اسپانسر شدن و حمایت مالی از این رقابت‌ها هستند. در زمان مدیریت اگوستا رییس قبلی فدراسیون جهانی والیبال قراردادهای بلندمدتی با برخی برندهای تجاری بسته شد. شرکت‌هایی که به طور انحصاری حق پوشش تبلیغات محیطی دور زمین و سالن کنفرانس مطبوعاتی مسابقه‌های لیگ را در اختیار دارند. حال باید دید برنامه‌های تبلیغاتی فدراسیون جهانی والیبال چقدر با ساختار ارزشی جمهوری اسلامی ایران مطابق است و اصولا فدراسیون والیبال ایران برای میزبانی این رقابت‌ها تا چه حد می‌تواند با شرکت‌های اسپانسر FIVB کار کند.

از سوی دیگر میزبان مرحله مقدماتی لیگ جهانی باید از نظر زیرساخت‌های فنی و سخت‌افزاری نیز استانداردهای زیادی را رعایت کند. لزوم استفاده از پارکت معلق در تمام سالن‌های تمرین و مسابقه همچنین نورپردازی استاندارد و از همه مهم‌تر امکان‌ فیلم‌برداری و پخش همزمان مسابقه‌ها و پوشش جهانی آن از جمله زیرساخت‌های مورد نیاز در بحث میزبانی است. الزاماتی که عدم تحقق آن‌ها ممکن است حضور ایران را در لیگ جهانی منتفی کند.

فدراسیون والیبال ایران در کنار تجهیز زیرساخت‌های سخت‌افزاری باید چاره‌ای برای چگونگی پرداخت مبلغ ورودی لیگ جهانی بیندیشد. هزینه‌ای که در حدود یک میلیون دلار (نزدیک به دو و نیم میلیارد تومان با توجه به قیمت فعلی ارز) تخمین زده می‌شود. بر فرض حمایت‌های وزارت ورزش برای تامین این بودجه چگونگی انتقال این وجه به حساب FIVB با توجه به تحریم‌های بانکی ایران از سوی نهادهای بین المللی نیز خود مشکل دیگری بر سر راه فدراسیون ایران است.

حضور بانوان در سالن‌های بازی لیگ جهانی یکی دیگر از مواردی است که اگرچه به صراحت در اساسنامه این مسابقه‌ها به آن اشاره نشده است اما تجربه نشان می‌دهد که می‌تواند حساسیت مسئولان FIVB را برانگیزد. چرا که کشورهای عربی با وجود نفوذ زیاد در کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی والیبال به دلیل قانون ممنوعیت حضور بانوان در فدراسیون اجازه میزبانی رقابت‌های والیبال را پیدا نکرده‌اند.

اگرچه پیش از این همواره خانم‌های ایرانی در محیط سالم سالن‌های والیبال از نزدیک شاهد برگزاری رقابت‌های مختلف بودند، اما تصمیم عجیب ممنوعیت حضور خانم‌ها در بازی دوم ایران و ژاپن در زیر گروه لیگ جهانی، نگرانی‌هایی را در این باره به وجود آورد.

علاوه بر این الزامات قانونی، حضور در مسابقه‌های فشرده لیگ جهانی والیبال نیازمند در اختیار داشتن حداقل دو بازیکن جایگزین در پست‌های مختلف است. چرا که در صورت مصدومیت هر بازیکن، بلافاصله جایگزین وی بتواند تیم را همراهی کند. از سوی دیگر به دلیل تداخل رقابت‌های لیگ جهانی با برخی از مسابقه‌های آسیایی نیاز به تقویت تیم ملی دوم و یا حتی تیم ملی سوم نیز احساس می‌شود.

ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از کسب سهمیه لیگ جهانی گفت: “حضور در این رقابت‌ها به معنای حضور پررنگ‌تر والیبال ایران در روابط بین‌الملل با تعامل بیشتر با فدراسیون جهانی است. امیدوارم همه امکانات لازم برای این تعامل فراهم آید زیرا در حوزه روابط بین‌الملل تنها بیان و توضیح مشکلات دردی را دوا نمی‌کند.”

بهنام محمودی پیشکسوت والیبال پس از صعود به لیگ جهانی به ایسنا گفت: “برای حضور قدرتمند در لیگ جهانی لازم است که وزارتخانه و فدراسیون امکانات بسیار بیشتری در اختیار قرار دهند تا بتوانیم با همین قدرت در آن رقابت‌ها نیز درخشان ظاهر شویم.”

اگرچه تیم ملی والیبال ایران با کسب سهمیه لیگ جهانی دل همه ایرانیان را شاد کرد و غرورآفرین شد اما متاسفانه حاشیه‌های تلخی که برای خبرنگاران در بازی دوم ایران و ژاپن به وقوع پیوست موجب شد تا پوشش خبری این رویداد مهم با مشکل برای برخی از اهالی رسانه روبه‌رو شود و خبرنگاران رفتارهای ناخوشایندی را تجربه کنند.

متاسفانه برخورد زننده مسئولان حراست سالن و درگیری فیزیکی با برخی خبرنگاران و عکاسان موجب شد همزمان با شادی ملی‌پوشان والیبال، جامعه خبری ایران دچار ناراحتی و تاسف شود؛ برخوردی که قطعا اگر در طول مسابقه‌های لیگ جهانی تکرار شود، واکنش مجامع بین‌المللی خبری جهان را در پی خواهد داشت چرا که قطعا برای پوشش خبری مسابقه‌های لیگ جهانی چهره‌های شاخص خبری و مطبوعات ورزشی جهان به تهران سفر می‌کنند.

ملزومات حضور ایران در لیگ جهانی والیبال : از ورودی یک میلیون دلاری تا اجازه حضور بانوان / لیگ جهانی تیم ملی  / خبرگزاری ورزش ارومیه


این هم روزنامه تماشا که با محمد موسوی و شهرام محمودی مصاحبه کردند ...

اینم عکس آقای محمودی و همسرشون


How do you get a growth spurt?
جمعه 17 شهریور 1396 12:56 ب.ظ
What you said was very logical. However, think on this, suppose
you typed a catchier title? I ain't saying your content isn't
good., but suppose you added something that grabbed
a person's attention? I mean والیبالیستها
- چند خبرو عکس is kinda vanilla. You might look at Yahoo's home page and note how they create post headlines to get viewers to open the links.

You might add a related video or a pic or two to grab people interested about what you've got to say.
Just my opinion, it might bring your blog a little bit
more interesting.
How do you get taller in a day?
شنبه 14 مرداد 1396 08:23 ب.ظ
Hi there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any
tips?
hyewlodarczyk.blog.fc2.com
جمعه 13 مرداد 1396 07:11 ب.ظ
I'm amazed, I have to admit. Rarely do I
come across a blog that's both educative and entertaining, and without a doubt, you've hit the nail on the
head. The problem is something that not enough men and women are speaking intelligently about.

Now i'm very happy that I came across this during my search for something regarding this.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر